Hakkımızda

Ülkemizde, Yatay mimari Konut ihtiyacına yüksek katma değerli çözümler sunmak üzere, Donatılı Panel Sistem ile betonarme konut üretimi yapmaktayız. Panel üretimini Tekirdağ Çorlu’da bulunan modern tesisimizde gerçekleştirmekte, tamamı orijinal, teknik ofisimiz tarafından yıllar içerisinde ihtiyaç ve gereksinim süzgecinden geçerek tasarlanmış konut modellerimizi sıcacık yuvalara dönüştürmekteyiz.

Fayev, sektöründe sistem geliştirici özelliği ile öncü pozisyonunda sorumluluğunun bilincinde olarak, tüm karar, denetim, eğitim, uygulama, sonuç süreçlerinde, kurumsal yapılanmasını tamamlamıştır.

Ev huzur demektir, huzur problem kabul etmez anlayışı ile imalatlarımızı en ufak eksiklik ve soruna fırsat vermeyecek titizlikte gerçekleştiriyor, kesin ve sürekli memnuniyeti hedefliyoruz.

Üstün nitelikleri, ayrıcalıklı yapısı ve mimarlık harikası FAYEV yapı sistemimiz, diğerlerinden çok daha üstün yapısal avantajlarına rağmen, fiyat / fayda dengesinde en verimli sistem çözümü olmayı sürdürmektedir.

Yapı sistemimiz, butik çalışma şeklimiz ve model mimari çeşitliliğimiz hakkında 0850 259 15 56 numaralı satış destek hattımızdan uzman mühendis ve mimar kadromuz ile iletişim kurabilir, huzurlu ve sağlıklı bir yaşama ilk adımı atabilirsiniz.  

Her zaman kalite anlayışımızın temelinde en iyi evi yapmak olacaktır.

 

Saygılarımızla, Yönetim Kurulu

error: Korumalı İçerik !